stranka-top01a

 

ico01

  Elektronické zabezpečovací systémy

 

Zabezpečovací systém tvoří základní ochranu vnitřních i venkovních prostor budov a prostranství.

Podle vhodnosti v místě a dohody s majitelem objektu jsou nabídnuty drátové i bezdrátové systémy.

Návrh systému probíhá nejčastěji na základě osobního jednání s klientem. Hlavní důraz klademe na osobní potřeby uživatele a na rizika možného napadení objektu tak, aby výsledný bezpečnostní systém zajistil uživateli bezpečnost i pohodlné ovládání. Samotný zabezpečovací systém v objektu je pouze pasivní prvek, musí někomu předat informaci o narušení.
Narušení objektu je signalizováno vnitřní, popřípadě venkovní sirénou, dále doporučujeme instalaci GSM komunikátoru pro předávání zpráv o narušení, popřípadě připojení na místní PCO /pult centrální ochrany/ spolupracujících bezpečnostních agentur nebo místní městské policie.

Na každý objekt je vypracováno bezpečnostní posouzení objektu s upozorněním na možná místa narušení a způsobu ochrany pomocí vhodně instalovaných čidel.
Nejčastěji používané komponenty :
V oblasti drátových systémů nejčastěji instalujeme systémy PARADOX – DIGIPLEX a SPECTRA, v oblasti bezdrátových systémů komponenty JABLOTRON – jsme montážním partnerem firmy JABLOTRON, na PCO Jablotron security i spolupracujících bezpečnostních agentur máme připojeno několik set našich instalací.
Na naše instalovaná zařízení poskytujeme plný servis těchto zařízení, včetně periodických zkoušek a revizí.
U zákazníků se smlouvou zaručujeme odstranění závad nejpozději druhý den po nahlášení závady.